Wednesday Aug 10, 2022

Co oznaczają kolory bransoletek na sznurku?

Bransoletki na sznurku to subtelne elementy biżuterii, które dedykowane są osobom w każdym wieku. Mogą zawierać dowolne motywy, dopasowane do preferencji i osobowości konkretnego człowieka. Charakteryzuje je także wielobarwność, pozwalająca na wybranie ulubionego koloru. Niewielu z nas jednak wie, że każdy z nich ma zupełnie inne znaczenie. Najpopularniejszym wariantem jest bransoletka z czerwonym sznurkiem. Ma ona chronić nas przed urokami oraz symbolizuje walkę z AIDS. Ponadczasowa czerń kojarzona jest z elegancją, ale przypisuje się jej także tajemniczość oraz powodzenie. Biały sznurek jest dedykowany niewinnym osobom, które całym sercem wspierają walkę o sprawiedliwość. Z kolei róż odpowiedni będzie dla marzycieli, symbolizuje także walkę z rakiem piersi. Nieskończony optymizm zostanie wyrażony przez bransoletki w niebieskim oraz żółtym kolorze.

Komu podarować bransoletkę na sznurku?

Bransoletka na sznurku to tak naprawdę ponadczasowy i uniwersalny prezent. Może zostać podarowana każdemu. Ta w czarnym kolorze świetnie sprawdzi się jako upominek dla nauczycielki z okazji zakończenia roku szkolnego. Z pewnością zapewni jej powodzenie na kolejne lata pracy w szkole. Czerwona barwa powinna zostać przypisana ukochanej osobie. Warto podarować ją swojej dziewczynie, będzie stanowiła chwilowe zastępstwo dla pierścionka zaręczynowego. Żółta bransoletka to doskonały prezent dla najlepszej przyjaciółki. Podkreśli cechujący ją optymizm oraz doda jej nieprzemijającego uroku.
Bransoletka na sznurku z symbolem nieskończoności

Będąc przy temacie przyjaciółki, należy wspomnieć o symbolu nieskończoności. To właśnie on powinien zdobić bransoletkę na sznurku podarowaną tak bliskiej osobie. Stanie się symbolem waszej przyjaźni, która przetrwa każdą przeszkodę i pozostanie z wami na wieki. Zawieszka może zostać wykonana z dowolnego kruszca. Świetnie zaprezentuje się zarówno w srebrze, jak i złocie. Wszystko zależy od preferencji twojej przyjaciółki. 

MarceliKwiatkowski

Back to Top