Sunday Oct 02, 2022

Jak dobrać pierścionek zaręczynowy?

Poszukiwania idealnego pierścionka zaręczynowego potrafią być skomplikowane i czasochłonne. W końcu każdy mężczyzna chce zakupić biżuterię, która wprawi jego drugą połówkę w zachwyt. Na szczęście istnieje kilka prostych wskazówek, które ułatwią to karkołomne zadanie. Najważniejszą wskazówką, która powinna stać się swego rodzaju kierunkowskazem podczas poszukiwań jest oczywiście gust ukochanej. Większość kobiet udziela subtelnych lat swoim partnerom na długi czas przed oświadczynami. Radzimy zatem zachować czujność, być może odpowiedź na twoje pytanie jest bliżej niż myślisz. Budulcem każdego pierścionka zaręczynowego jest kruszec, więc to nad nim należy się dokładnie zastanowić. Spróbuj zaobserwować jaki metal przeważa w kolekcji twojej ukochanej i postaw właśnie dla niego. Nawet jeśli nie będzie to szczyt jej marzeń, to z pewnością nie zaliczysz wpadki.

Kamień szlachetny – serce pierścionka zaręczynowego

Kruszec jest ważny, jednak to kamień szlachetny wydaje się być najważniejszy. Jeśli nie wiesz o jakim klejnocie marzy twoja druga połówka, zastanów się chociażby nad jej ulubionym kolorem. Minerał o ukochanej barwie z pewnością przypadnie do gustu twojej wybranki. Ważna jest także symbolika, która może stać się ukrytą wiadomością, Miłość wyrazisz przy pomocy rubinu, szacunek przy pomocy rubinu, a zaufanie pomoże wyrazić ci morganit. Warto zagłębić się także w astrologię, ponieważ każdy znak zodiaku ma przypisane konkretne klejnoty, które zapewniają mu powodzenie. Upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu – podarujesz ukochanej cudowny pierścionek zaręczynowy oraz zapiszesz jej pomyślność w gwiazdach. 

Czy pierścionek zaręczynowy musi być drogi?

Występujące w mediach bogato zdobione pierścionki wywierają presję na przyszłych narzeczonych. Przecież nie każdego stać na złotą biżuterię z pokaźnym diamentem. Nie jest to duży problem, ponieważ zawsze możesz zdecydować się na srebrną biżuterię ze znacznie tańszym ametystem. Pierścionek zaręczynowy nie musi powalać wartością, w końcu w miłości nie chodzi o cenę, a o gest. 

MarceliKwiatkowski

Back to Top